Dřevostavby z masivních CLT panelů

Společnost Tatai specializované stavební činnosti Vám nabízí jedinečnou možnost pořídit si SKUTEČNOU DŘEVOSTAVBU. Dřevostavba je stavěna konstrukčním systémem DEKPANEL z masivních šroubovaných dřevěných panelů. Stavba z této riginální panelové technologie má skvělé technické parametry, stejně tak i statické, tepelně-technické, akustické a požární parametry.

Rychlost, variabilita a vnitřní prostor


Jedna z největších a nepřekonatelných výhod tohoto řešení je rychlost. A když rychlost, tak pořádná! Doba realizice patrového domu je otázkou pouze dnů! Díky tomu můžeme mluvit o velmi zajímavé finanční úspoře oproti klasické dřevostavbě nebo cihlovému domu. Celý dům Vám dovezeme zaráz včetně krovu.

Díky technologii šroubovaných panelů si můžute dovolit popustit meze své fantazie. Panely jsou vhodné i pro budovy s vysokými nároky na statickou únosnost a požární odolnost.


Co je doma, to se počítá - jak říká název jednoho českého filmu a v tomto případě to platí maximálně. Dům ze šroubovaných panelů má v porovnání se zděnými stěnami výrazně menší tloušťku. Úspora může být až 25% což v součtu může dát jednu standardně velkou místnost.

Vzduchotěsnost


Systéme DEKPANEL z masivních šroubovaných dřevěných panelů nabízí vzduchotěsnou úpravu s označením F. Panely jsou opatřeny vzduchotěsnou folií, která je vložena přímo mezi vrstvy prken při výrobě panelu. Díky tomu je folie chráněná před poškozením během manipulace a montáže. Samotný panel je DIFÚZNĚ OTEVŘENÝ.Ekologické aspekty


Skutečně je to ze dřeva, které pochází z českých lesu. Při výrobě se pracuje s minimálním množstvím odpadu a opravdu se využije vše příroda může dát. Nepoužíváme žádná lepidla ani chemické přípravky.Statická únosnost


Statickou únostnost byla testována v laboratořích a dosáhla výborných výsledků. Ačkoliv jsou panely tenké, mají velmi vysokou nostnost jak pro svislé tak pro vodorovné zatížení.